Bogazda Yat Turu, Evlenme Teklifi ve Dogum Gunu OrganizasyonlarıBir zamanlar ve aslında halen daha dünyanın kesişme noktasında bulunan İstanbul boğazı büyüklüğünde kültürü okunuşu tarihi zenginliğini de zarfında bulunduran görkemli tek kent olması nedeniyle dayanıklı fazla boğaz turu ve tekne turu düzenleyerek bu tarihsel zenginliği sevdiklerinizle ve misafirlerinizle en şiddetli şekilde yaşayabilirsiniz. Tarihi camiler, Topkapı Sarayı, tarihsel yarımada, Karaköy, Eminönü, Kadıköy, Üsküdar, Beşiktaş okunuşu Ortaköy gibi tarihsel mekanları yoğunluk üzerinden gezerek işaret kandırıcı şekilde turumuzdan mahsul alabilirsiniz. yoğunluk ortasında martılara simit atarken çay yudumlamak, tam aynı atmosferde arkadaşlarınızla en keyifli dakikaları turumuz sebebiyle geçirebilirsiniz.
Yemekli boğaz turu ile doğru İstanbul akşamında boğazda İstanbul ışıkları ve kamer ışığı ile yanında evlilik yıldönümü nü sürpriz evlenme teklifleri ile süsleyerek ve kutlayarak keyifli bir ziyafet okunuşu gerçekleştirebilirsiniz. hevesli aşçılarımız sayesinde hazırlanan en lezzetli yemekleri sizler kendince sunarak sizlere nitelikli eş hizmeti yaşatacağız. Turlar ile düğün, nişan, maslahat yemeği, iftar organizasyonu okunuşu veladet günü kutlamaları gibi pek fazla hizmetimiz mevcuttur. Sadece boğaz inceleyin turu da yaparak en doğru şekilde istanbul’da gününüzü geçirebilir ve neşeli zamanlar yaşayabilirsiniz.
Bir hafta sonu arkadaşlarınızla toplanarak hoş vakit kazıklamak için ülkü tek aktivite olacaktır. Boğaz turu İstanbul hakkında vazgeçilmez benzer etkinliktir. Yurtdışından veya kent dışından gelen misafirlerinizi de boğaz turu ile gezintiye söylemek sizler kendince arkadaşlarınızın gözünde kusursuz ancak izlenim bırakacaktır. mükemmel eş deneyim ile okşayıcı İstanbul’u en çok şekilde tanımak istiyorsanız sizleri bekliyoruz.
yat kiralama ile yanında bundan sonra organizasyonlar çok daha alımlı ve çok henüz eğlenceli. Her çeşit çeşit isteğinize gereğince düğün, nişan, meslek yemeği, iftar organizasyonu, doğum günü organizasyonu okunuşu yetki baloları gibi organizasyonlara yatlarımızı kiralayabilir ve boğazda mükemmel dakikalar geçirebilirsiniz. Saatlik veya muhtıra olarak kiralanan lüks kamaralı yatlarımız ile tekne kiralama hizmeti yardımıyla siz okunuşu dostlarınız genişlik adamakıllı şekilde çağ geçirebilecek, sevdiklerinizle unutulmaz dakikalar yaşayarak kusursuz müşterek zaman geçirebileceksiniz.
Yatlagezi.com olarak boğazda yat kiralama hizmeti aldığınız da görmüş geçirmiş kaptanlarımız sebebiyle en kazançlı şekilde sizleri gezdirip ve yüzme turları ile İstanbul’un e posta yolla güzelliklerinin tadına varabileceksiniz. tamamı isteklerinizi bize ilettikten aksi hâlde çalışmalara başlar okunuşu aktivite gününe ölçüsünde anık ederiz.


Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *